Νέες θέσεις εργασίας για Γαλλόφωνους Συμβούλους στην Αθήνα | Άμεση πρόσληψη

Προσλαμβάνουν Τώρα

10/9/2020 1:31:00 μμ

Μιλάτε άριστα Γαλλικά;

Αξιοποιήστε αυτό το προσόν και εργαστείτε άμεσα στην Αθήνα!

Το Jobfind.gr  - Career Portal για λογαριασμό πελάτη του - πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων -  αναζητά άμεσα προσωπικό για τις θέσεις των Γαλλόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών για projects στο χώρο του banking και του τουρισμού.

Περιοχή Εργασίας: Κέντρο, Αθήνα

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισερχομένων (inbound) κλήσεων
  • Live chat
  • Emails

Απαραίτητα προσόντα:

  • Μητρική γλώσσα η Γαλλική ή άριστη γνώση της γλώσσας (άριστη χρήση σε γραπτό και προφορικό λόγο)
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Προϋπηρεσία στην Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Ισχυρές δεξιότητες στην τηλεφωνική επικοινωνία και ενεργητική ακρόαση

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης αορίστου χρόνου
  • Πενθήμερη εργασία, 8ωρη απασχόληση
    • Τα τμήματα λειτουργούν Δευτέρα με Κυριακή.
  • Μισθός: €1000 μικτά, έξτρα bonus και άλλα οφέλη
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Κουπόνια εστιατορίων

 *Τοποθεσία: Κέντρο Αθήνας - Άμεσα προσβάσιμο με τα ΜΜΜ*

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε στο 2310 326664.

Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr
αναφέροντας στο θέμα "Γαλλόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών".